Zobrazit větší

Kobylka luční

4892900883526

A1:H007521 (pro objednávky)

Nové

Kobylka zelená zvaná luční koník, je jedním z největších zástupců hmyzu u...

Více informací:

Výrobce: MAC TOYS


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 59 Kč

Více informací:

Kobylka luční - Zvířátka - Děti v bavlnce .cz

Kobylka luční

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Kobylka zelená zvaná luční koník, je jedním z největších zástupců hmyzu u nás. Kobylka zelená patří neodlučitelně k letním a časně podzimním loukám. Přes den se skrývá ve svém zeleném pralese, na keře či stromy se vyšplhá obvykle, až když se setmí. Tělo kobylky zelené je dlouhé obvykle kolem 3,5 cm, výjimečně 4 cm a více. Ze stran je zploštělé. Díky tomuto tvaru i trvale skloněné hlavě opravdu připomíná koně.

Materiál: tvrzená pryž
Rozměry produktu: 8,2 x 5,5 cm
Hmotnost produktu: 0,014 kg

Kobylka luční je vhodná pro kluky i pro holky od 3 let.

Společnost Mactoys je jedním z předních výrobců plastových hraček v Evropě. Firma byla založena v roce 1993 a v současné době má dvě moderní továrny a sklady. Výrobky jsou prodávány úspěšně na domácím trhu v Evropě už 20 let. S hračkami Mactoys si každý den hrají miliony dětí na plážích, pískovištích, dětských hřištích nebo v mateřských školkách a domovech.

Kategorie dětského zboží: Zvířátka


Potřebujete další informace k dětskému zboží Kobylka luční ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz