Zobrazit větší

Fisher Price HUDEBNÍ AUTÍČKO VKLÁDAČKA

A1:H051216 (pro objednávky)

Nové

Nalož si plné auto zábavy s hračkou Fisher-Price® Hudební autíčko vkládačka! Vaše děťátko...

Více informací:

Výrobce: FISHER-PRICE

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 679 Kč

Více informací:

Fisher Price HUDEBNÍ AUTÍČKO VKLÁDAČKA - Vkládačky, skládačky, zatloukačky - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price HUDEBNÍ AUTÍČKO VKLÁDAČKA

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Nalož si plné auto zábavy s hračkou Fisher-Price® Hudební autíčko vkládačka! Vaše děťátko zažije spoustu zábavy s tímto autíčkem, které mu umožní třídit, naplňovat a opět vysypávat tvary z;a doprovodu rozmanitých zvuků. Je perfektně přizpůsobené malým dětským ručkám, které se snaží neustále něco uchopit a přenést. A zatímco se vaše děťátko vyvíjí a roste, odmění jeho první krůčky vzrušujícími barevnými světly, hudbou a zvuky aut! Autíčko pomáhá v rozvoji koordinace, kdy se vaše děťátko snaží nejdříve opatrně přidržovat a vzápětí jej zkušeně táhne z;a sebou. Hra na třídění zase rozvijí klasifikační dovednosti, když se vaše děťátko snaží přiřadit barevné tvary k příslušným otvorům.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Vkládačky, skládačky, zatloukačky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price HUDEBNÍ AUTÍČKO VKLÁDAČKA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz