Zobrazit větší

EIN-O Výuková sada-Zelená energie - Geotermální energie

8595581039249

A1:BI0957 (pro objednávky)

Nové

EIN-O Výuková sada Zelená energie Geotermální energie Vám umožní prozkoumat zdroje zemského tepla. \„Geo\“ znamená Země a \„termální\“...

Více informací:

Výrobce: EINO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 59 Kč

Více informací:

EIN-O Výuková sada-Zelená energie - Geotermální energie - Vědci - Děti v bavlnce .cz

EIN-O Výuková sada-Zelená energie - Geotermální energie

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


EIN-O Výuková sada Zelená energie Geotermální energie Vám umožní prozkoumat zdroje zemského tepla. \„Geo\“ znamená Země a \„termální\“ znamená teplo. Takže termín geotermální přiřazujeme k teplu, které pochází ze zemského jádra. Geotermální energie je obnovitelný zdroj energie původem z hloubky Země. Vzniká, když se Zemská kůra a roztavené horniny s proudem v plášti země příležitostně pohybují směrem na nahoru na povrch. EIN-O Výuková sada Zelená energie Geotermální energie je vhodná pro vědce od 8 let.

Kategorie dětského zboží: Hry na profese | Vědci


Potřebujete další informace k dětskému zboží EIN-O Výuková sada-Zelená energie - Geotermální energie ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz