SuperJump Trampolína 500 cm + ochranná síť + žebřík

A1:H045525 (pro objednávky)

Nové

Umožněte svým dětem a nejen jim skvělou zábavu a sportovní vyžití na vaší zahradě. Skákání na trampolíně je velmi oblíbenou zábavou...

Více informací:

Výrobce: BONAPARTE


Dostupnost: SklademCena: 6 649 Kč

Více informací:

SuperJump Trampolína 500 cm + ochranná síť + žebřík - Trampolíny - Děti v bavlnce .cz

SuperJump Trampolína 500 cm + ochranná síť + žebřík

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Distribuce: CZ


Umožněte svým dětem a nejen jim skvělou zábavu a sportovní vyžití na vaší zahradě. Skákání na trampolíně je velmi oblíbenou zábavou dětí i mnoha dospělých. Vyplavte do těla endorfiny, vraťte se do dětských let nebo si jen tak zarelaxujte a odpoutejte se od běžných starostí a stresu. Hop, hop, hop.Trampolína 500 s ochrannou sítí + žebříkem je kvalitní trampolína, která splňuje certifikace. Hlavní výhodou naši trampolíny jsou: tyče od ochranné sítě směřují až k zemi. Konkurenční trampolíny často bývají ukončeny 50cm nad zemí a tím pádem se nohou tyče při větším větru či skočení dítěte do ochranné sítě zničit. Obrázek je ilustrační.Parametry zboží: Výška produktu rámu trampolíny: 80 cm Výška produktu ochranné sítě: 180 cm Průměr trampolíny 500 cm Rám z ocelových trubek:  Pozinkované ocelové trubky uvnitř / vně, 38 mm × 1,5 mm Průměr nosných trubek: 3,5 cm Pružiny: 80 pružin pozinkované uvnitř, Skákací plocha: PP materiál z USA odolný proti UV záření. Ochraný kryt pružin: Odolný PVC materiál tlustý 14 mm. Nohy trampolíny \"U\" nohy: 6 ks, uvnitř a vně pozinkované 38 mm × 1,5 mm ( Silná konstrukce nohou trampolíny poskytuje dostatečnou stabilitu).  Bezpečnostní ochranná síť: PE síťovina, odolná proti UV záření, Zavírání trampolíny: Zip + ochranné svorky Nostnost trampolíny 150 kg. Tyče ochranné sítě trampolíny sahají až k zemi ne jako u konkurence, že končí 50 cm nad zemí. baleno ve dvou krabicích (celková váha cca 96 kg)Obsah balení: trampolína 500 cm (podstavec, skákací plocha, pružiny) žebřík ochranná síť 180 cm dvouvrstvé návleky na pružiny (PCV + houba) 6 U nohyZpůsob dodání zboží: Česká pošta  Toto zboží dopravujeme pouze po ČR UPOZORNĚNÍ: Dětem doporučujeme používat pouze pod dozorem rodičů či osob starších 18 let.  

Kategorie dětského zboží: Hračky na léto | Trampolíny


Potřebujete další informace ke dětskému zboží SuperJump Trampolína 500 cm + ochranná síť + žebřík ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

14 dalších produktů ve stejné kategorii: