Zobrazit větší

Dárkový set - Patrový dům s červenou střechou B

5054131053843

A1:71013446 (pro objednávky)

Nové

Dárkový set – Patrový dům se 3 světly má červenou střechu a barevné stěny, které tvoří...

Více informací:

Výrobce: Sylvanian Families


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 2 138 Kč

Více informací:

Dárkový set - Patrový dům s červenou střechou B - Sylvanian Families - Děti v bavlnce .cz

Dárkový set - Patrový dům s červenou střechou B

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Dárkový set – Patrový dům se 3 světly má červenou střechu a barevné stěny, které tvoří nádherný rodinný dům rodinky Čokoládových králíčků. Pokoje jsou vybaveny 3 světly, z nichž každé může být zapnuté a vypnuté samostatně. Dům může být otevřen pro hraní v úhlu 90 stupňů, 180 stupňů i jakýkoli jiný úhel mezi nimi. Uzavření domu vytváří vzhled nádherného domova, bez ohledu na to, z jakého úhlu se na něj podíváte, a světlo se rozlévá skrz okna. Místnost druhého patra na levé straně a střecha na pravé straně jsou odnímatelné. Umístění tohoto pokoje na střechu nebo umístění střechy na terasu vytváří velký třípodlažní dům, kde si můžete hrát. Spojte dům se základním patrovým domečkem a vytvořte velký, třípatrový dům (základní patrový dům se prodává se samostatně). Umístění nábytku a figurek zvířátek do těchto místností umožňuje ještě zábavnější hru (figurky a nábytek se prodává samostatně). Dům obsahuje: Hlavní dům, místnost, velká střecha, malá střecha, schodiště, vstupní veranda, okenní rám 3xA, okenní rám 2xB, malý plot 3x, velký plot 5x, světlo A 2x, světlo B 1x (celkem 22 kusů). Dárkový set obsahuje jako bonus: Hedvábnou kočku s nádherných šatech a Set ložnice s postýlkou v růžovo bílém provedení, nádherným povlečením, kosmetickým stolkem, židlí, klavírem, sedátkem a drobnými doplňky. Věk: 3+

Kategorie dětského zboží: Sylvanian Families


Potřebujete další informace k dětskému zboží Dárkový set - Patrový dům s červenou střechou B ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz