Zobrazit větší

Descent: Journeys in the Dark - druhá edice

8594054917572

A1:UN33881 (pro objednávky)

Nové

Descent: Výpravy do temnot, jsou druhým vydáním vynikající výpravné deskové hry,ve...

Více informací:

Výrobce: FANTASY FLIGHT GAMES


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 2 099 Kč

Více informací:

Descent: Journeys in the Dark - druhá edice - Strategické hry - Děti v bavlnce .cz

Descent: Journeys in the Dark - druhá edice

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Descent: Výpravy do temnot, jsou druhým vydáním vynikající výpravné deskové hry,

ve které se jeden hráč stává mocným arcilotrem a až 4 hráči přebírají role odvážných hrdinů. Při každé hře se hrdinové vydávají do ruin, kobek a lesů, aby svého úhlavního nepřítele porazili a v neposlední řadě zbohatli.
Ať už jste příznivci prvního vydání či úplní nováčci, určitě oceníte nové hrdiny, monstra, zjednodušená pravidla a mnoho dalších prvků. Jednoduchá příprava dobrodružství, zdokonalené herní mechanismy a celková větší pestrost hry vám zaručí mnoho hodin zábavy s vašimi kamarády.

Hráč, který má roli arcilotra, má z;a úkol mařit snahu hrdinů, aby se dostali k cíli své hrdinské cesty. Slouží mu k tomu speciální balíček karet. Hráči v rolích hrdinů procházejí scénáře dané hrou. Herní plán je sestavován z oboustranných mapových dílků a pokaždé tak může vzniknout zcela jiné dobrodružství.
Vzhledem k tomu, že nebezpečí číhá na každém kroku, je potřeba se pořádně vyzbrojit. Bojový systém je založen na hodech kostkami, ale vybavení herních postav výrazně ovlivňuje jejich využití.  

Z her na hrdiny si Descent bere tvorbu herní postavy. Vybrat si můžete ze čtyř základních povolání, mezi které patří třeba mág či bojovník. Tyto povolání se pak mohou ještě dělit do několika tříd. Chcete být rytíř ochraňující slabší spolubojovníky nebo vraždící mašina nehledící vlevo, vpravo? Je to jen na vás. Každá třída má svůj balíček dovedností, které budete získávat v průběhu hry, podle toho jak bude váš hrdina získávat zkušenosti.

Hraní hry můžete pojmout jako velké dobrodružství nebo jako sérii krátkých úkolů bez větší návaznosti. Temné kobky Terrinothu v baronství Rhynn jsou plné monster i pokladů a stojí z;a rozluštění, nehledě na nebezpečí, která budou stát hrdinům v cestě.

Vhodné pro: 14+.

Hra pro 2 – 5 hráčů.

Doba trvání hry: 1 – 2 hod. 

Kategorie dětského zboží: Společenské hry | Strategické hry


Potřebujete další informace k dětskému zboží Descent: Journeys in the Dark - druhá edice ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz