Zobrazit větší

GeoSmart Space Truck - 42 ks

5414301249948

A1:71013111 (pro objednávky)

Nové

Ideální magnetická stavebnice umožňuje dětem skvělou zábavu jak doma, tak i ve školkách. Jste připraveni...

Více informací:
Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 550 Kč

Více informací:

GeoSmart Space Truck - 42 ks - Stavebnice - Děti v bavlnce .cz

GeoSmart Space Truck - 42 ks

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Ideální magnetická stavebnice umožňuje dětem skvělou zábavu jak doma, tak i ve školkách. Jste připraveni prozkoumat vzdálenou planetu lunárním vozítkem? Zapojte představivost a zkuste postavit nejrůznější lunární vozítka se 4 či se 6 koly, s přívěsem nebo bez. Skvěle vybavený set GeoSmart Space Truck je vhodný pro malé průzkumníky od 5 let. Jednotlivé dílky jsou v krásných zářivých barvách a několika geometrických tvarech. Navíc je tento set vybaven 6 koly. Díky pestrým barvám, silným magnetům a patentovanému dvojitému bezpečnostnímu systému nabízí GeoSmart nepřekonatelnou bezpečnost a dlouhou životnost pro dětskou tvůrčí hru. Všechny sady stavebnice GeoSmart jsou kompatibilní. Každí dílek obsahuje magnety, které jsou chráněny dvojitým bezpečnostním systémem. Hra s touto stavebnicí je pro děti velmi přínosná. Pomáhá rozvíjet prostorovou představivost, koordinaci ruky a oka, koncentraci, logické myšlení a kreativitu. Počet dílků: 42. Rozměr balení: 38 x 30 x 7 cm. Věk: 5-10

Kategorie dětského zboží: Stavebnice


Potřebujete další informace k dětskému zboží GeoSmart Space Truck - 42 ks ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz