Zobrazit větší

GeoSmart GeoSpace Station - 70 ks

5414301249979

A1:71013098 (pro objednávky)

Nové

Ideální magnetická stavebnice umožňuje dětem skvělou zábavu jak doma, tak i ve školkách. Stačí...

Více informací:Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 2 389 Kč

Více informací:

GeoSmart GeoSpace Station - 70 ks - Stavebnice - Děti v bavlnce .cz

GeoSmart GeoSpace Station - 70 ks

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Ideální magnetická stavebnice umožňuje dětem skvělou zábavu jak doma, tak i ve školkách. Stačí použít geometrické dílky a zapojit představivost pro sestavení vlastní vesmírné stanice nebo jiné originální konstrukce. Jednotlivé dílky jsou v zářivých pestrých barvách, v 5 různých tvarech a sada obsahuje 2 spinnery. Díky silným magnetům a patentovanému dvojitému bezpečnostnímu systému nabízí GeoSmart nepřekonatelnou bezpečnost a dlouhou životnost pro dětskou tvůrčí hru. Všechny sady stavebnice GeoSmart jsou kompatibilní. Stavebnice je hračka vhodná pro děti od 5 let. Každí dílek obsahuje magnety, které jsou chráněny dvojitým bezpečnostním systémem. Díky tomu mohou děti vytvářet nekonečné kombinace a dát tak průchod své dětské představivosti. Hra s touto stavebnicí je pro děti velmi přínosná. Pomáhá rozvíjet prostorovou představivost, koordinaci ruky a oka, koncentraci, logické myšlení a kreativitu. Počet dílků: 70. Rozměr balení: 48 x 30 x 7 cm. Baterie AAA nejsou součástí balení. Věk: 5-10

Kategorie dětského zboží: Stavebnice


Potřebujete další informace k dětskému zboží GeoSmart GeoSpace Station - 70 ks ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz