Zobrazit větší

GeoSmart FlipBot - 30 ks

5414301250197

A1:71013107 (pro objednávky)

Nové

Barevná a dynamická magnetická stavebnice zaujme každé dítě. S touto 30-dílnou sadou GeoSmart můžete...

Více informací:
Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 036 Kč

Více informací:

GeoSmart FlipBot - 30 ks - Stavebnice - Děti v bavlnce .cz

GeoSmart FlipBot - 30 ks

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Barevná a dynamická magnetická stavebnice zaujme každé dítě. S touto 30-dílnou sadou GeoSmart můžete postavit super skvělé dálkově řízené vozidlo na dálkové ovládání. Představuje zábavný způsob, jak prozkoumat základní technické principy. Umožňuje dětem skvělou zábavu jak doma, tak i ve školkách. Díky pestrým barvám, silným magnetům a patentovanému dvojitému bezpečnostnímu systému nabízí GeoSmart nepřekonatelnou bezpečnost a dlouhou životnost pro dětskou tvůrčí hru. Všechny sady stavebnice GeoSmart jsou kompatibilní. Stavebnice je hračka vhodná pro děti od 5 let. Každí dílek obsahuje magnety, které jsou chráněny dvojitým bezpečnostním systémem. Dílky jsou různých tvarů v zářivých pestrých barvách. Díky tomu mohou děti vytvářet nekonečné kombinace a dát tak průchod své dětské představivosti. Děti si mohou postavit vozítko podle návodu nebo zapojit fantazii a vytvořit své vlastí. Hra s touto stavebnicí je pro děti velmi přínosná. Pomáhá rozvíjet prostorovou představivost, koordinaci ruky a oka, koncentraci, logické myšlení a kreativitu. Počet dílků: 30. Rozměr balení: 24 x 24 x 7 cm. Baterie AAA nejsou součástí balení. Věk: 5-10

Kategorie dětského zboží: Stavebnice


Potřebujete další informace k dětskému zboží GeoSmart FlipBot - 30 ks ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz