Zobrazit větší

Fire Brigade Monti System

8592812116007

A1:H007081 (pro objednávky)

Nové

HASIČSKÉ AUTO MONTI SYSTEMHru na hasiče jistě oživí hasičské auto Monti System. Fire Brigade Mercedes Unimog vyrobený v...

Více informací:

Výrobce: Vista


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 169 Kč

Více informací:

Fire Brigade Monti System - Stavebnice Monti System - Děti v bavlnce .cz

Fire Brigade Monti System

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


HASIČSKÉ AUTO MONTI SYSTEM

Hru na hasiče jistě oživí hasičské auto Monti System. Fire Brigade Mercedes Unimog vyrobený v měřítku 1:48 je věrohodným modelem takového auta. Stavebnice Monti System je typická tím, že k jejímu sestavení není třeba žádného lepidla ani barev. Model hasičského auta patří svojí složitostí mezi středně složité stavebnice. Jedinečnost spočívá v jednoduchosit a rychlosti montáže i demontáže užitím propracovaného konstrukčního systému pružných zaklapávacích a zasunovacích zámečků. Výlisky dílů jsou barevné nebo pokovené. Pro dokončení věrného vzhledu modelu obsahuje balení arch samolepek. Modely Monti System je také možné upravit do funkční podoby jako model na autodráhu nebo dokonce jako RC model na dálkové ovládání. Doplňky k jednotlivým stavebnicím ve stejném měřítku jako je MS 16 - Fire Brigade jsou vzájemně záměnné a dají se téměř libovolně kombinovat. Po složení získáte plně funkční model. Hračka je vhodná pro děti od 6 let. 


Velikost: 22 x 15 x 6 cm

Věk: 6+

Kategorie dětského zboží: Stavebnice | Stavebnice Monti System


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fire Brigade Monti System ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz