Zobrazit větší

Lego Simpsons 71006 The Simpsons House

5702015115810

A267:1199 (pro objednávky)

Nové

LEGO 71006 Dům Sipsonových Prožijte znovu veselé scény z klasického animovaného seriálu s The Simpsons. Model je prevzatý prímo ze Springfieldu....

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 149 Kč

Více informací:

Lego Simpsons 71006 The Simpsons House - Stavebnice Lego - Děti v bavlnce .cz

Lego Simpsons 71006 The Simpsons House

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Věk: 12+
  • Počet dílků: 2523


LEGO 71006 Dům Sipsonových
Prožijte znovu veselé scény z klasického animovaného seriálu s The Simpsons. Model je prevzatý prímo ze Springfieldu. Po odstranení strechy se Vám zprístupní všechny pokoje vcetne vybavení. Dum se dá také otevrít v pulce pro snadný prístup do všech místností. Vedle domu je odnímatelná garáž s veškerým vybavením. K domu a okolí patrí spoustu skvelých doplnku jako je gril, kolecko a klimatizacní jednotka s nápisem majetek Neda Flanderse, klobásy, 2 zahradní lehátka, kvetináce, lopata, 2 ovocné koktejlové sklenice, fotoaparát Lisy, Bartovo skateboard a rampa s graffiti. Obsahuje: 6 figurek: Homer, Marge, Bart, Lisa, Maggie a Ned Flanders. Simpsonovic dum je 23 cm vysoký, 42 cm široký a 24 cm hluboký.

Kategorie dětského zboží: .cz | Dětské zboží | Hračky | Stavebnice | Stavebnice Lego


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Lego Simpsons 71006 The Simpsons House ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz