Zobrazit větší

Lego MINDSTORMS 31313 EV3

A252:AT-2231313 (pro objednávky)

Nové

LEGO MindStorms 31313 EV3 Už je tady LEGO MINDSTORMS EV3! Je to kombinace univerzality stavebního systému LEGO a nejvyspělejších technologií,...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 699 Kč

Více informací:

Lego MINDSTORMS 31313 EV3 - Stavebnice Lego - Děti v bavlnce .cz

Lego MINDSTORMS 31313 EV3


LEGO MindStorms 31313 EV3

 

Už je tady LEGO MINDSTORMS EV3! Je to kombinace univerzality stavebního systému LEGO a nejvyspělejších technologií, které jsme doposud použili při vývoji - a ty už jen pusť ze řetězu svou kreativitu! S novou sadou LEGO MINDSTORMS EV3 budou tebou stvoření a ovládaní roboti chodit, mluvit, myslet a dělat všechno, co tě jen dokáže napadnout. Krok z;a krokem podle 3D návodu sestav TRACK3R, R3PTAR, SPIK3R, EV3RSTORM a GRIPP3R a všechny je oživ přes jednoduché, intuitivní a na ikonách založené programovací rozhraní. V krabici je také dálkový ovladač - tak ho popadni a pusť se do náročných předprogramovaných misí, nebo si stáhni bezplatnou aplikaci a dávej s vému robotovi příkazy přes své inteligentní zařízení. Chceš se o své výtvory podělit, a získávat také inspiraci od druhých? Přihlas se na LEGO.com/mindstorms - získáš přístup ke spoustě bezva obsahu a budeš moct komunikovat s obrovskou online komunitou fandů LEGO MINDSTORMS. Revoluce robotů LEGO MINDSTORMS EV3 právě začala!

Krok z;a krokem podle 3D návodu sestav TRACK3R, R3PTAR, SPIK3R, EV3RSTORM a GRIPP3R a všechny je oživ přes jednoduché, intuitivní a na ikonách založené programovací rozhraní.- V krabici je také dálkový ovladač  - tak ho popadni a pusť se do náročných předprogramovaných misí, nebo si stáhni bezplatnou aplikaci a dávej s vému robotovi příkazy přes své inteligentní zařízení.

- Chceš se o své výtvory podělit, a získávat také inspiraci od druhých?

- Přihlas se na LEGO.com/mindstorms  - získáš přístup ke spoustě bezva obsahu a budeš moct komunikovat s obrovskou online komunitou fandů LEGO MINDSTORMS.

- Revoluce robotů LEGO MINDSTORMS EV3 právě začala!

- Vhodné pro děti od 10 let.

- V balení naleznete 601 dílků.

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží | Hračky | Stavebnice | Stavebnice Lego


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Lego MINDSTORMS 31313 EV3 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz