Zobrazit větší

LEGO® Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™

5702015869935

A7:622200 (pro objednávky)

Nové

Úžasný Millennium Falcon od LEGO® Star Wars právě přistál! Se 7500 dílky je super rychlá Corellianská loď Hana Sola skutečně nabitá...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 17 499 Kč

Více informací:

LEGO® Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™ - Stavebnice Lego - Děti v bavlnce .cz

LEGO® Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Rozměry produktu balení: 53 x 46 x 39 cm
  • Hmotnost produktu: 13.64 kg
  • Věk od: 16


Úžasný Millennium Falcon od LEGO® Star Wars právě přistál! Se 7500 dílky je super rychlá Corellianská loď Hana Sola skutečně nabitá úžasnými detaily a zábavnými prvky. Zázrak v podobě detailního trupu, satelitní talíř, horní a dolní laserová děla, 7 přistávacích podpěr, spouštěcí rampa pro nástup a skryté blasterové dělo. Umísti až 4 minifigurky v kokpitu s odnímatelnou střechou, odstraň vnější panely a odhal detailně propracovaný interiér. Hlavní nákladový prostor je vybaven sedadly pro minifigurky, dejarickou holografickou hrou, inženýrským stanovištěm s otáčecím sedadlem pro minifigurku, dveřmi a zdobenou chodbou. Projdi se do zadního úložného prostoru monitorovat hyper pohon s pomocí konzole. Součástí je také skrytý prostor v podlaze, dva únikové moduly s poklopy, přístupový žebřík na střelecké stanoviště a odpojitelný trupový panel s plně otáčecím laserovým čtyřhlavňovým dělem.

Kategorie sportovního zboží: Dětské zboží | Hračky | Stavebnice | Stavebnice Lego


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží LEGO® Star Wars™ 75192 Millennium Falcon™ ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz