Zobrazit větší

Kloboučku, hop! společenská hra v krabici 23x18x3,5cm

8592190099923

A1:UN35793 (pro objednávky)

Nové

Tradiční a léty prověřená hra Kloboučku hop pobaví celou rodinu. Rodiče a prarodiče zavzpomínají a děti...

Více informací:

Výrobce: BONAPARTE


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 99 Kč

Více informací:

Kloboučku, hop! společenská hra v krabici 23x18x3,5cm - Společenské hry - Děti v bavlnce .cz

Kloboučku, hop! společenská hra v krabici 23x18x3,5cm

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Tradiční a léty prověřená hra Kloboučku hop pobaví celou rodinu. Rodiče a prarodiče zavzpomínají a děti se dobře pobaví při vystřelování kloboučků. Cílem hry je vystřelit kloboučky z odpalovací rampy a zasáhnout ten nejlepší cíl. Každý hráč střílí čtyřikrát a to pokaždé kloboučkem jiné barvy. Započítávají se body napsané nad každým barevným pruhem, do jehož otvoru klobouček zapadl. Hodnota bodů se zdvojnásobuje, jestliže klobouček zapadne do otvoru v pruhu stejné barvy, jako je barevné provedení kloboučku. Vyhrává hráč s největším počtem bodů. Vzdálenost rampy od krabice se může měnit dle dohody hráčů nebo jejich schopností. Hráči dostávají body a vyhrává ten, kdo jich nasbírá nejvíce. 


Hra je určena pro celou rodinu.

Kategorie dětského zboží: Společenské hry


Potřebujete další informace k dětskému zboží Kloboučku, hop! společenská hra v krabici 23x18x3,5cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz