Zobrazit větší

PKU LOPHLEX LQ 20 ŠŤAVNATÉ TROPICKÉ OVOCE perorální SOL 30X125ML

5016533647778

A250:185019 (pro objednávky)

Nové

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno k dietnímu postupu při fenylketonurii (PKU) u dětí od 4 let a dospělých, včetně...

Více informací:

Výrobce: Nutricia


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 12 476 Kč

Více informací:

PKU LOPHLEX LQ 20 ŠŤAVNATÉ TROPICKÉ OVOCE perorální SOL 30X125ML - Speciální výživa - Děti v bavlnce .cz

PKU LOPHLEX LQ 20 ŠŤAVNATÉ TROPICKÉ OVOCE perorální SOL 30X125ML


Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno k dietnímu postupu při fenylketonurii (PKU) u dětí od 4 let a dospělých, včetně těhotných žen (ve spojení s doplňkovým užíváním kyseliny listové). Směs aminokyselin bez fenylalaninu* s vitaminy, stopovými prvky a některými minerálními látkami, ochucený nápoj se směsí ovocných šťáv a pyré (z koncentrátu). S cukrem a sladidly. Obsahuje kyselinu dokosahexaenovou (DHA). Určeno pro děti od 4 let a dospělé, včetně těhotných žen (ve spojení se standardním příjmem kyseliny listové). Určeno výhradně pro pacienty s prokázanou fenylketonurií. Balení obsahuje 30x125 ml (3750 ml).

Kategorie dětského zboží: E-shop | Volně prodejné léky | Léky na trávicí soustavu | Speciální výživa


Potřebujete další informace ke dětskému zboží PKU LOPHLEX LQ 20 ŠŤAVNATÉ TROPICKÉ OVOCE perorální SOL 30X125ML ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz