Zobrazit větší

Houpací kruh (průměr 85cm) červeno-modrý

8144313214012

A1:H013183 (pro objednávky)

Nové

Houpací kruh s průměrem 85 cm. Každé dítě ale i mnozí dospělí milují houpačky a...

Více informací:

Výrobce: FONETIP

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 349 Kč

Více informací:

Houpací kruh (průměr 85cm) červeno-modrý - Skluzavky a houpačky - Děti v bavlnce .cz

Houpací kruh (průměr 85cm) červeno-modrý

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Houpací kruh s průměrem 85 cm. Každé dítě ale i mnozí dospělí milují houpačky a houpání. Děti mají pocit jako by mohly létat a objevují svět z jiné perspektivy a dospělí si užívají bezstatrostnost a nostalgický návrat do děctví. Děti se mohou houpat vsedě nebo vleže. Houpací kruh je zavěšen na čtyřech pevných lanech ukončených kovovými kroužky o průměru cca 50 mm, které se zavěsí na hák konstrukce a houpačka je připravena k použití. Hák ani konstrukce NEJSOU součástí balení. Houpačka je vhodná pro děti od 3 let, ale vždy doporučujeme dozor rodičů! Nosnost kruhu je 150 kg. Délka závěsného lana je 180 cm.

Podívejte se i na naše další houpací kruhy a vyberte si ten pravý právě pro vás a vaše děti. 

Houpací kruh splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a samozřejmě také všechny zákonné normy české legislativy a prohlášení o shodě CE.

Kategorie dětského zboží: Hračky na léto | Skluzavky a houpačky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Houpací kruh (průměr 85cm) červeno-modrý ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

23 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz