Zobrazit větší

Decrypto

8594054919699

A1:UN37044 (pro objednávky)

Nové

V této zábavné párty hře mají hráči z;a úkol uhodnout zašifrovaný kód, který vysílá druhý tým.Musí se ale snažit zamezit tomu, aby se...

Více informací:Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 479 Kč

Více informací:

Decrypto - Rodinné hry - Děti v bavlnce .cz

Decrypto

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


V této zábavné párty hře mají hráči z;a úkol uhodnout zašifrovaný kód, který vysílá druhý tým.Musí se ale snažit zamezit tomu, aby se totéž nepovedlo soupeři!Je to jednoduchá hra se slovními asociacemi, která je krásně připravená. Před každou skupinou je stojánek se čtyřmi obrazovkami, na nichž je možné přečíst klíčová slova přiřazená k číslům 1–4. Jeden člen týmu, kódovač, pak obdrží kartu s kódem a musí vymyslet nápovědu, která bude souviset se slovy na obrazovkách jeho týmu.Do hry jsou neustále zapojeni všichni hráči, ať už z týmu, který kóduje, nebo druhého týmu, který se kód snaží zachytit. Hráči se také v roli kódovače, který dává nápovědy, střídají.

Kategorie dětského zboží: Společenské hry | Rodinné hry


Potřebujete další informace k dětskému zboží Decrypto ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz