Zobrazit větší

Crash by Crash CZ

8594159270015

A1:UN35131 (pro objednávky)

Nové

Do města dorazila bláznivá pouť. Hlavní atrakcí je zvláštní autodrom. Pod dohledem nevrlého...

Více informací:

Výrobce:


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 133 Kč

Více informací:

Crash by Crash CZ - Rodinné hry - Děti v bavlnce .cz

Crash by Crash CZ

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Do města dorazila bláznivá pouť. Hlavní atrakcí je zvláštní autodrom. Pod dohledem nevrlého kolotočáře je to zábava skutečně jen pro otrlé. Dokažte se svou partou mladých výtržníků, kdo je skutečným pánem autodromu a zaberte ta nejlepší místa pro sebe.

Ve hře řídí hráči autíčka své party, která kolotočář postupně pouští na autodrom. Vhodným odstrkováním soupeřových autíček se snažíte dostat na co nejvýhodnější pozice. Úplatný kolotočář se prohání po autodromu a snaží se atrakci udržet v chodu a pořádku. Obě party se ho snaží přesvědčit, aby jim poskytl nějaké ty výhody. Autodrom je poruchový a tak si kolotočář označil poškozená místa zvonky. Pokud autíčko narazí do zvonku, je vykázáno z autodromu a poškozená část se musí opravovat. Zároveň kolotočář ohodnotí pozici všech autíček. Když autíčka vjedou do opravované oblasti, jsou vyřazena z provozu. Aby Vás hra „Crash by Crash“ stále bavila, sestaví náš kolotočář autodrom pokaždé jinak.

Hra obsahuje:


42 žetonů
25 dílů herního plánu
39 herních karet
počítadlo bodů
pravidla


 

Kategorie dětského zboží: Společenské hry | Rodinné hry


Potřebujete další informace k dětskému zboží Crash by Crash CZ ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz