Zobrazit větší

EVOLUCE-trilogie

8594172790095

A1:H034183 (pro objednávky)

Nové

Tři společenské hry Evoluce (hlavní+ 2 rozšíření), na téma evoluce a rozvoje schopností živočichů....

Více informací:

Výrobce: PEXI

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 659 Kč

Více informací:

EVOLUCE-trilogie - Rodinné hry - Děti v bavlnce .cz

EVOLUCE-trilogie

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Tři společenské hry Evoluce (hlavní+ 2 rozšíření), na téma evoluce a rozvoje schopností živočichů. Uchraň co nejvíce svých zvířat před predátory soupeřů! Vítěz Hračka roku a Nej Novinky roku 2014.

Společenská desková hra EVOLUCE v sobě ukrývá spoustu dobrodružství a legrace pro celou rodinu. Krutý boj o holou existenci a přežití právě začíná! Poddej se nevyhnutelné evoluci a zachraň se tak před nebezpečnými predátory.

Kontinenty: Díky tomuto rozšíření může evoluce probíhat na různých kontinentech, takže se může ubírat různými směry. Vzniká tak prostor pro jedinečná společenství živočichů. Obrovský superkontinent Pangea se totiž rozdělil na Laurasii a Gondwanu. Třetí, odloučené místo je oceán. Vy tak můžete hrát ve třech odlišných lokalitách, které mají své oddělené potravní banky. Živočichové na těchto místech se vyvíjeli nezávisle, ale s příslušným rysem mohou migrovat z místa na místo.

Novinkou tohoto rozšíření je, že při vykládání živočicha se musíte rozhodnout, na kterém kontinentu bude hrát. Rys plavání vašeho živočicha přesune do oceánu. Každý živočich, který zde bude na konci hry vám přidá bod navíc. Každý kontinent má k dispozici svou potravinovou banku s rozdílným množstvím potravy. Při krmení tedy záleží na umístění vašeho živočicha. Hra je vhodná pro děti od 12 let.

 


Věk: 12+
Rozměry produktu dětské hračky (š v h): 19,5 x 19,5 x 7,5cm
Obsah balení: 3 hry v krabici


Cena je uvedena z;a 1 balení (sadu 3 her)

Kategorie dětského zboží: Společenské hry | Rodinné hry


Potřebujete další informace k dětskému zboží EVOLUCE-trilogie ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz