Zobrazit větší

Příslušenství k herní konzoli Arkade - mikrofon a sluchátka

8595582235343

A5:629189 (pro objednávky)

Nové

ARKADE Unikátní herní konzole pro mobilní zařízení. Konzole hráči umožní dosažení lepších herních výsledků prostřednictvím...

Více informací:

Výrobce:


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 639 Kč

Více informací:

Příslušenství k herní konzoli Arkade - mikrofon a sluchátka - Pro kluky - Děti v bavlnce .cz

Příslušenství k herní konzoli Arkade - mikrofon a sluchátka

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Rozměry produktu balení: 19 x 23 x 4 cm
  • Hmotnost produktu: 0.33 kg
  • Věk od: 8


ARKADE Unikátní herní konzole pro mobilní zařízení. Konzole hráči umožní dosažení lepších herních výsledků prostřednictvím intuitivního ovládání a rychlejší reakce ve hře. Konzole bude v době uvedení na trh kompatibilní s minimálně 10 nejpopulár­nějšími mobilními hrami viz níže. Další populární hry budou průběžně přidávány. 2 velikostní provedení. Až 14 hodin hraní na jedno nabití u zbraně A2 a až 90 hodin hraní na jedno nabití u zbraně A3. 1,5–2 hodiny nabíjení. Bez nutnosti párovat s telefonem. Hra se automaticky připojí ke konzoli. 13 funkčních tlačítek. Možnost sdílení hry prostřednictvím Livestream kanálu, YouTube, atd. Dobíjecí a bateriová verze. Konzole přiměje hráče se při hře pohybovat.

Kategorie sportovního zboží: Hračky | Pro kluky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Příslušenství k herní konzoli Arkade - mikrofon a sluchátka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
NajduZboží.cz