Zobrazit větší

Fisher Price Pěnové puzzle

5900511603996

A1:UN28097 (pro objednávky)

Nové

Pěnové puzzle jsou puzzle, na kterých jsou krásně malovaná veselá zvířátka Fisher Price....

Více informací:

Výrobce: FISHER-PRICE

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 329 Kč

Více informací:

Fisher Price Pěnové puzzle - Pěnové puzzle - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price Pěnové puzzle

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Pěnové puzzle jsou puzzle, na kterých jsou krásně malovaná veselá zvířátka Fisher Price. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu, jedná se o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu. Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů si dítě může poskládat kostku, ta je pro ně nejjednodušší, dále tunel pro autíčka. Také se dá použít jako krásná dekorace na stěnu. Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnový koberec určený k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Tyto puzzle jsou kombinovatelné s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka.

Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem.

Obsahuje: 8 dílků

Velikost složeného obrázku: 117,5 x 60,5 cm.

Velikost 1 dílku: cca 25x25cm + 3cm výseky

 tloušťka: cca 1,5 cm.

Doporučeno pro děti od 2 let.

Trefl Group je jedním z předních seskupení v oblasti hraček, které rozvíjí své společnosti již od roku 1985. Hlavní činnost skupiny Trefl je výroba a distribuce puzzle, stolních her a hracích karet. Trefl Group má distribuční společnosti v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a na Ukrajině. Součásti skupiny je také Krakovská továrna papírových výrobků.

Kategorie dětského zboží: Puzzle | Pěnové puzzle


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price Pěnové puzzle ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz