Zobrazit větší

ENCHANTIMALS VYHLÍDKOVÁ LOĎ DO DŽUNGLE

A1:H051360 (pro objednávky)

Nové

Všichni na palubu! Nastup na palubu této pestrobarevné vyhlídkové lodi a vydej se vstříc novým dosud...

Více informací:

Výrobce: MATTEL


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 437 Kč

Více informací:

ENCHANTIMALS VYHLÍDKOVÁ LOĎ DO DŽUNGLE - Ostatní panenky - Děti v bavlnce .cz

ENCHANTIMALS VYHLÍDKOVÁ LOĎ DO DŽUNGLE

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Všichni na palubu! Nastup na palubu této pestrobarevné vyhlídkové lodi a vydej se vstříc novým dosud nepoznaným dobrodružstvím! Loď je plná parádních vychytávek, které zdobí tropické motivy. Prozkoumej přístřešek v koruně stromu, posviť si na cestu svítilnou, podívej se do dáli pomocí dalekohledu, užij si spoustu zábavy s plovacími hračkami pro dva a mnoho dalšího! Na lodi ti budou dělat společnost panenka Merit Opičková a opička Compass, které si vzaly na plavbu ladící safari kloboučky a veselé batůžky. Obě dvě se již nemohou dočkat, až se společně vydáte na dlouhou plavbu a objevíte dosud nepoznaná místa. Malé holčičky si zamilují vymýšlení svých vlastních dobrodružných příběhů s rozkošnými bytůstkami Enchantimals™!

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky | Panenky | Ostatní panenky


Potřebujete další informace k dětskému zboží ENCHANTIMALS VYHLÍDKOVÁ LOĎ DO DŽUNGLE ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz