Zobrazit větší

ENCHANTIMALS PÁV S ALTÁNKEM

A1:H045830 (pro objednávky)

Nové

Připoj se k Patter Pávové a jejímu nejlepšímu příteli Flapovi a užijte si společně čajový...

Více informací:

Výrobce: MATTEL

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 569 Kč

Více informací:

ENCHANTIMALS PÁV S ALTÁNKEM - Ostatní panenky - Děti v bavlnce .cz

ENCHANTIMALS PÁV S ALTÁNKEM

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Připoj se k Patter Pávové a jejímu nejlepšímu příteli Flapovi a užijte si společně čajový dýchánek plný sladkostí a dobrot v dechberoucím květinovém altánku! Užij si spoustu zábavy s tímto herním setem, ve kterém najdeš 15 centimetrovou Enchantimals™ panenku a jejího zvířecího kamaráda, altánek, lavičky, stolek a překrásné doplňky na čajový dýchánek.

Připrav na kulatý růžový stolek čajovou konvičku, šálky a dobroty jako košíčky, makronky a dort. Vypadají tak chutně! Patter Pávová a Flap si užívají společnost jeden druhého, zatímco si vychutnávají šálek čaje. Utužování přátelství je důležité! Malé holčičky si zamilují budování výjimečného vztahu se svými přáteli a sdílení a oslavování světa, kde se všichni starají s láskou.

Věk: 4+

Rozměry produktu balení: 25,5 x 38 x 12,5 cm

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky | Panenky | Ostatní panenky


Potřebujete další informace k dětskému zboží ENCHANTIMALS PÁV S ALTÁNKEM ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz