Zobrazit větší

ENCHANTIMALS DOMÁCÍ POHODA

A1:H045823 (pro objednávky)

Nové

Nech tyto rozkošné panenky a jejich zvířecí kamarády, aby tě okouzlily! Užij si celou řadu veselých...

Více informací:

Výrobce: MATTEL

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 489 Kč

Více informací:

ENCHANTIMALS DOMÁCÍ POHODA - Ostatní panenky - Děti v bavlnce .cz

ENCHANTIMALS DOMÁCÍ POHODA

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Nech tyto rozkošné panenky a jejich zvířecí kamarády, aby tě okouzlily! Užij si celou řadu veselých příběhů s těmito tematickými herními sety. Panenky a jejich zvířecí kamarády najdeš vždy pohromadě a jinak tomu není a v těchto setech.

V každém z nich najdeš 15 centimetrovou panenku a jejího zvířecího kamaráda, velký doplněk a celou řadu dalších tematických doplňků.

Vyber si z několika tematických setů ten svůj nebo je sesbírej všechny a užij si s panenkou a jejím zvířecím kamarádem ta největší dobrodružství. Malé holčičky si zamilují budování výjimečného vztahu se svými přáteli a sdílení a oslavování světa, kde se všichni starají s láskou. Sesbírej je všechny, postav svět Enchantimals™ a vyprávěj své vlastní kouzelné příběhy.

Varianty zboží:


veverka s houpačkou
zajíček s kuchyňkou
medvídek s postýlkou


Cena z;a jeden kus. 

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky | Panenky | Ostatní panenky


Potřebujete další informace k dětskému zboží ENCHANTIMALS DOMÁCÍ POHODA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz