Zobrazit větší

INKY DINKS Kouzelné auto

8595582216878

A1:UN03885 (pro objednávky)

Nové

Tiskáčci, veselá kolekce zvířátkových razítek. Motýlek, srdíčko, kytička. To jsou jen některé z obtisků. Jejich barevné provedení vám napoví, jak...

Více informací:

Výrobce: EPLINE

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 439 Kč

Více informací:

INKY DINKS Kouzelné auto - Ostatní hračky pro holčičky - Děti v bavlnce .cz

INKY DINKS Kouzelné auto

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Tiskáčci, veselá kolekce zvířátkových razítek. Motýlek, srdíčko, kytička. To jsou jen některé z obtisků. Jejich barevné provedení vám napoví, jak vzácného máte Tiskáčka. Tiskáčky lze kombinovat mezi sebou. Objevte všechna razítka, která jsou schovaná v tomto Inky Dinks zmrzlinářském autíčku. Autíčko se dá také rozložit a je vybaveno rolovacím razítkem a bločkem s lepítky. Balení obsahuje Tiskáčka, ukryté rolovací tiskátko, 2 zmrzlinová tiskátka, zápisník, doplňky, hrací sada - autíčko, 2 židličky a návod. Vhodné pro děti od 3 let.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky | Ostatní hračky pro holčičky


Potřebujete další informace k dětskému zboží INKY DINKS Kouzelné auto ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz