Zobrazit větší

Hermione Granger - hůlka

A1:UN30977 (pro objednávky)

Nové

Replika kouzelnické hůlky Hermiony Grangerové. Hůlka je původně vyrobena ze dřeva vinné révy s jádrem z blány z dračího srdce. Hermiona byla...

Více informací:

Výrobce: Rubies

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 199 Kč

Více informací:

Hermione Granger - hůlka - Ostatní doplňky a paruky - Děti v bavlnce .cz

Hermione Granger - hůlka

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Replika kouzelnické hůlky Hermiony Grangerové. Hůlka je původně vyrobena ze dřeva vinné révy s jádrem z blány z dračího srdce. Hermiona byla dívka, která dokázala oslnit svým brilantním intelektem s tak, jako brzkou vyzrálostí a pracovitostí. Při slavnostním ceremoniálu Moudrého Klobouku jí chtěl dokonce přiřadit k Havraspáru, který byl plný studentů, jenž vlastnili tyto úctyhodné vlastnosti. Ta si však s jako Harry Potter vybrala Nebelvír, k čemuž Moudrý Klobouk přihlédl. Vždy dokázala důstojně reprezentovat svou kolej a její přednosti, což se týká zejména její odvahy a loajality vůči svým přátelům.

Kategorie dětského zboží: Hry na profese | Kostýmy na karneval | Ostatní doplňky a paruky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Hermione Granger - hůlka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz