Zobrazit větší

Harry Potter - hůlka

A1:UN30989 (pro objednávky)

Nové

Kouzelnické hůlky ve světě Harryho Pottera nejsou jen dřívka, ale mají specifické vlastnosti. Na hůlku nelze použít libovolné dřevo a hůlka...

Více informací:

Výrobce: Rubies

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 199 Kč

Více informací:

Harry Potter - hůlka - Ostatní doplňky a paruky - Děti v bavlnce .cz

Harry Potter - hůlka

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Kouzelnické hůlky ve světě Harryho Pottera nejsou jen dřívka, ale mají specifické vlastnosti. Na hůlku nelze použít libovolné dřevo a hůlka musí mít jádro z magické substance. Hůlky se také řídí jistými pravidly a zákonitostmi, které vytyčila J. K. Rowling ve svých knihách o čarodějnickém učni.Replika hůlky oblíbeného kouzelníka Harryho Pottera byla původně vyrobena z cesmínového dřeva a ocasního pera ptáka fénixe, který mu několikrát zachrání život.S touto hůlkou se kdokoliv promění v neporazitelného kouzelníka.

Kategorie dětského zboží: Hry na profese | Kostýmy na karneval | Ostatní doplňky a paruky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Harry Potter - hůlka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz