Zobrazit větší

Dětské interaktivní odrážedlo

8005125602735

A1:71013224 (pro objednávky)

Nové

Dětské interaktivní odrážedloS interaktivním dětským odrážedlem Clementoni je zábava zaručena....

Více informací:

Výrobce: CLEMENTONI


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 139 Kč

Více informací:

Dětské interaktivní odrážedlo - Odrážedla - Děti v bavlnce .cz

Dětské interaktivní odrážedlo

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Dětské interaktivní odrážedlo

S interaktivním dětským odrážedlem Clementoni je zábava zaručena. Díky tomu, že nohy dítěte zůstávají v kontaktu se zemí, bude mít vaše dítě pocit jistoty. Jízda na odrážedle pomáhá zdokonalovat držení rovnováhy. Odrážedlo mohou děti řídit pomocí volantu. Součástí odrážedla je zabezpečení proti překlopení. Interaktivní volant nabízí spoustu činností, které rozvíjí jazykové schopnosti , manuální dovednost, motorickou koordinaci a představivost.
Děti se s odrážedlem učí písmenka, čísla, určení směru a mnoho nových slov, písniček a říkanek (v česko/slovenské verzi). Pod sedačkou je úložný prostor. Odrážedlo je vyrobeno z kvalitního, odolného materiálu a jeho robustní konstrukce zajišťuje stabilitu při hře, jízdě, doma i venku. Baterie: 2xAA/LR06 (baterie jsou součástí balení). Věk: 12-36m.
 


Materiál: plast
Věk: 12 m+

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Odrážedla


Potřebujete další informace k dětskému zboží Dětské interaktivní odrážedlo ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz