Zobrazit větší

Fisher Price Skládací Tomášek

A1:H033987 (pro objednávky)

Nové

Počítej, stav, kombinuj a objevuj další možnosti hry s Tomášem a kamarády. S tímto setem,...

Více informací:

Výrobce: MATTEL


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 303 Kč

Více informací:

Fisher Price Skládací Tomášek - Mašinka Tomáš - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price Skládací Tomášek

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Počítej, stav, kombinuj a objevuj další možnosti hry s Tomášem a kamarády. S tímto setem, Skládacím Tomáškem od Fisher-Price, si děti mohou kromě obyčejného hraní si s vláčkem vyzkoušet i další ze tří zábavných možností hry - počítání, stavění a kombinování. Když děti vezmou jednotlivé součástky setu a postaví je na sebe, sestaví tak celé mašinky Tomáše nebo Percyho, se kterými si pak mohou hrát běžným způsobem. Části setu mohou také kombinovat a spojovat a se svými oblíbenými postavami si tak připomenout okamžiky z pohádek Tomáš a kamarádi. Jednotlivé součástky každého vláčku jsou navíc očíslovány čísly od jedné do pěti, takže zatímco děti staví, kombinují a spojují jednotlivé části, procvičují si také počítání a rozeznávání čísel.

Parametry:


Skládačky jsou očíslovány od jedné do pěti
Materiál: plast
Délka: 13,5 cm
Rozměry produktu balení: 18 x 18 x 9 cm
Vhodné pro děti od 18 měsíců


Hračka je vyráběna ve více variantách, které jsou dodávány dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji, prosím, do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit.

 

Kategorie dětského zboží: Vláčkodráhy | Mašinka Tomáš


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price Skládací Tomášek ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz