Zobrazit větší

Fisher Price Chrastící mašinka asst

A1:H035907 (pro objednávky)

Nové

Hračky ze série Mašinka Tomáš a jeho přátelé jsou teď ještě roztomilejší, než kdy...

Více informací:

Výrobce: MATTEL


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 239 Kč

Více informací:

Fisher Price Chrastící mašinka asst - Mašinka Tomáš - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price Chrastící mašinka asst

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Hračky ze série Mašinka Tomáš a jeho přátelé jsou teď ještě roztomilejší, než kdy předtím! Oblíbení hrdinové jsou připraveni na zábavu plnou bláznivých jízd doprovázených veselým chrastěním. S těmito mašinkami od Fisher-Price si děti mohou hrát hned několika způsoby. Každý vláček má ve své spodní části středové kolečko, ve kterém jsou plastové kuličky, takže když jede, vydává chrastivé zvuky. Mašinky je také možné spojovat z;a sebe a vytvořit tak dlouhatánský vlak! Vláčky mají jemnější barvy a jejich obličeje jsou ještě rozkošnější, než jste u nich byli zvyklí. Kromě zábavy a mnoha dobrodružství, která s nimi děti denně zažijí, přináší mašinky i další výhody. Děti si s nimi mohou rozvíjet svoji jemnou motoriku a stimulují smysly.


Vhodné pro děti od 12 měsíců
Určeno pro kluky i holky


Hračka je vyráběna ve více variantách, které jsou dodávány dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji, prosím, do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit.

 

 

 

Kategorie dětského zboží: Vláčkodráhy | Mašinka Tomáš


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price Chrastící mašinka asst ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz