Zobrazit větší

LEGO DC SUPER HEROES 76138 Batman™ a útěk Jokera

5702016369762

A1:H051440 (pro objednávky)

Nové

Malé děti si zamilují hraní na Batmana, který se pokouší překazit útěk padouchů z vězení v...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 973 Kč

Více informací:

LEGO DC SUPER HEROES 76138 Batman™ a útěk Jokera - LEGO SUPER HEROES - Děti v bavlnce .cz

LEGO DC SUPER HEROES 76138 Batman™ a útěk Jokera

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Malé děti si zamilují hraní na Batmana, který se pokouší překazit útěk padouchů z vězení v sadě LEGO® DC Batman 76138 Batman™ a útěk Jokera. Tato LEGO sada 4+ obsahuje snadno sestavitelný Batmanův vrtulník se speciální kostkou pro začátek stavění, která umožní i začínajícím stavitelům zažít radost ze skládání budov, vozidel a dalších modelů. Stavebnice obsahuje model ústavu Arkham Asylum se spoustou detailů, včetně 2 vězeňských cel se zdmi, které lze strhnout pomocí háku na řetězu připojeného k motorce Harley Quinn. Ideální narozeninový dárek pro všechny děti. Součástí sady jsou 4 LEGO minifigurky se zbraněmi a jednoduchý návod na stavění a hraní. V aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety je pro tuto superhrdinskou sadu k dispozici návod na stavění PLUS. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění umožní dětem z;a pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu.


LEGO® sady 4+ jsou speciálně navrženy tak, aby byly pro malé stavitele zábavné a snadné a pomohly jim rozvíjet důvěru ve vlastní schopnosti skrze jednoduché stavební kroky. Ideální pro seznámení s LEGO stavebnicemi.
Tato superhrdinská stavebnice obsahuje 4 minifigurky: Batmana, Harley Quinn™, Jokera a vězeňského dozorce.
Arkham Asylum má otevírací vchodové dveře s odnímatelným zámkem, strážní věž se sedadlem pro minifigurku, 2 křídla vězení s otevíracími celami pro minifigurky, rotující sestavitelný reflektor, TV, ve které je Joker, sestavitelný ovládací panel s odnímatelnými pouty, a navíc 3 Batmanovy padoušské trofeje – sestavitelnou nádobu s plynem vyvolávajícím strach od Scarecrowa, paprskovou zbraň Mr. Freeze™ a klobouk Tučňáka.
Vrtulník Batmana je vybaven začátečnickou kostkou, otevíracím kokpitem pro minifigurku a otočnými rotory.
Motorka Harley Quinn nabízí prostor pro minifigurku, a navíc řetěz a hák pro tažení pojízdného katapultu nebo stržení zdí vězení.
Pojízdný katapult je vybaven 2 vystřelovači a 3 sestavitelnými bombami.
V této parádní batmanovské sadě najdeš také batarang Batmana a baseballovou pálku Harley Quinn.
Minifigurky Harley Quinn™ a Jokera mají vězeňské oblečení a jsou novinkou pro červen 2019.
LEGO® sady 4+ představují dětem svět filmových hrdinů, známých televizních postav a hrdinů všedního dne. Ideální dárek pro předškoláky.
LEGO® sady 4+ bývaly dříve označovány jako LEGO Juniors a lze je kombinovat se všemi ostatními originálními LEGO sadami a kostkami.
Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory z;a pochodu.
Model ústavu Arkham Asylum měří více než 21 cm na výšku, 23 cm na šířku a 10 cm do hloubky.
Batmanův vrtulník měří přes 9 cm na výšku, 14 cm na délku a 4 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO SUPER HEROES


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO DC SUPER HEROES 76138 Batman™ a útěk Jokera ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz