Zobrazit větší

LEGO 75975 Watchpoint: Gibraltar

5702016368529

A1:H050583 (pro objednávky)

Nové

Fanoušci hry Overwatch® se mohou těšit na kultovní raketu Overwatch a odpalovací věž z jedné z...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 2 212 Kč

Více informací:

LEGO 75975 Watchpoint: Gibraltar - LEGO STAR WARS - Děti v bavlnce .cz

LEGO 75975 Watchpoint: Gibraltar

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Fanoušci hry Overwatch® se mohou těšit na kultovní raketu Overwatch a odpalovací věž z jedné z nejznámějších map této hry, a to díky sadě LEGO® Overwatch Watchpoint: Gibraltar 75975! Tato stavebnice, která vychází z mezinárodně uznávané týmové akční hry, obsahuje raketu Overwatch, kterou lze rozdělit na 2 samostatné rakety, a 3 postavy Overwatch včetně Pharah s jejím raketometem, Mercy s její Merkurovou holí a blasterem, Reapera s jeho dvojitými pekelnými brokovnicemi a velkou figurku Winstona s Teslovým dělem. Malé děti si zamilují hraní se sestavitelnou raketou a hrdiny ze hry Overwatch s jedinečnými zbraněmi, zatímco dospělí fanoušci si budou chtít postavit a vystavit tento okamžitě rozpoznatelný sběratelský model v místě, kde hrají svou oblíbenou hru, aby dali najevo svůj zápal pro ni.


Obsahuje minifigurky Pharah, Mercy a Reapera a velkou figurku Winstona.
Raketu Overwatch® lze rozdělit na 2 rakety, z nichž každá má svůj kokpit. Menší raketa nabízí dostatek místa pro velkou figurku Winstona, a k tomu navíc banány a sklenici s arašídovým máslem.
Stavebnice Overwatch® nabízí odpalovací rampu, která drží raketu ve vzpřímené poloze přesně jako v mapě Watchpoint: Gibraltar.
Mezi zbraněmi postav ze hry Overwatch® najdeš raketomet Pharah, Merkurovu hůl a Merkurův blaster Mercy, Reaperovy dvojité pekelné brokovnice a Winstonovo Teslovo dělo.
Hra Overwatch® od společnosti Blizzard Entertainment, tvůrců legendární hry World of Warcraft®, si rychle získala komunitu nadšených fanoušků po celém světě a stala se inspirací pro animované online seriály, komiksy a vzrušující celosvětové akce v oblasti eSportu.
Stavebnice LEGO® Overwatch® představují perfektní dárek pro fanoušky senzační hry Overwatch.
Lze zkombinovat se sadou 75970 Tracer a Widowmaker pro ještě více vzrušující akce ze světa Overwatch®!
Obě rakety spojené dohromady měří přes 5 cm na výšku, 37 cm na délku a 19 cm na šířku.
Odpalovací rampa měří přes 37 cm na výšku, 22 cm na šířku a 22 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO STAR WARS


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO 75975 Watchpoint: Gibraltar ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz