Zobrazit větší

Lego Movie II 70828 Vyklápěcí party autobus

5702016368109

A1:H048965 (pro objednávky)

Nové

Všichni nastupovat, 70828 Vyklápěcí party autobus, který byl vytvořen na motivy filmu LEGO® PŘÍBĚH 2,...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 2 202 Kč

Více informací:

Lego Movie II 70828 Vyklápěcí party autobus - LEGO ostatní - Děti v bavlnce .cz

Lego Movie II 70828 Vyklápěcí party autobus

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Všichni nastupovat, 70828 Vyklápěcí party autobus, který byl vytvořen na motivy filmu LEGO® PŘÍBĚH 2, právě startuje, a s ním i pořádná party s Disco Kitty a dalšími kamarády. Autobus z této zábavné stavebnice má otevírací kokpit pro figurku Zebeho, otevírací střechu a strany pro jednoduché hraní, rozkládací reproduktory, svítící LEGO kostku pro osvětlení otočného tanečního parketu a disco kouli s průsvitnými dílky. Tato sada inspirovaná filmem LEGO PŘÍBĚH 2 obsahuje sestavitelnou minifigurku Kitty, zde jako Disco Kitty, Zebea, Melody a Tempo.


Obsahuje postavy z filmu LEGO PŘÍBĚH 2: Unikitty jako Disco Kitty a sestavitelnou figurku Zebeho, a navíc minipanenky Melody a Tempo.
Autobus obsažený v této sadě má otevírací kokpit pro figurku Zebeho, otevírací střechu a strany pro jednoduché hraní, rozkládací reproduktory, svítící LEGO® kostku pro osvětlení otočného tanečního parketu, disco kouli s průsvitnými dílky a navíc 2 dílky ve tvaru smoothie a mikrofonu.
Přehrávej si znovu díky této barevné stavebnici zábavné scény z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2.
Vyklápěcí party autobus měří přes 24 cm na výšku, 30 cm na délku a 23 cm na šířku.
Zebe měří přes 8 cm na výšku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ostatní


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Movie II 70828 Vyklápěcí party autobus ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz