Zobrazit větší

Lego Hidden Side 70422 Útok na stánek s krevetami

5702016365443

A1:H052426 (pro objednávky)

Nové

Lego Hidden Side 70422 Útok na stánek s krevetamiDopřejte svým malým stavitelům napínavé...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 150 Kč

Více informací:

Lego Hidden Side 70422 Útok na stánek s krevetami - LEGO ostatní - Děti v bavlnce .cz

Lego Hidden Side 70422 Útok na stánek s krevetami

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Lego Hidden Side 70422 Útok na stánek s krevetami

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství se sadou LEGO® Hidden Side™ 70422 Útok na stánek s krevetami. Tato úžasná stavebnice kombinuje sestavitelný LEGO model a herní aplikaci pro plně interaktivní herní zážitek. Stáhni si aplikaci Hidden Side, naskenuj model pomocí telefonu a přiveď stavebnici k životu. Díky průběžným aktualizacím, novým záhadám k řešení, předmětům k nalezení, duchům k chycení a silným šéfům duchů k udolání si děti se sadami LEGO Hidden Side užijí zcela nový herní zážitek! Tato stavebnice pro děti je doslova nabitá skvělými doplňky pro hodiny nápaditého hraní. Ceduli restaurace může posednout duch! Součástí jsou také minifigurky dvou hrdinů se smartphonem, šéfkuchaře, servírky a zákazníka, a navíc figurka roztomilého pejska ze záhrobí. S nimi si zaručeně užiješ spoustu zábavy. Při pohledu skrze aplikaci Hidden Side je kuchyň plně interaktivní.
 


Součástí je také parádní motokára s místem pro 2 minifigurky, propracovaná kuchyň restaurace a velká cedule s krevetou, kterou může posednout duch. 
Restaurace s krevetami měří přes 19 cm na výšku, 32 cm na šířku a 10 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ostatní


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Hidden Side 70422 Útok na stánek s krevetami ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz