Zobrazit větší

Lego Hidden Side 70420 Záhada na hřbitově

5702016365429

A1:H052424 (pro objednávky)

Nové

Lego Hidden Side 70420 Záhada na hřbitověDopřejte svým malým stavitelům vzrušující dobrodružství v...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 669 Kč

Více informací:

Lego Hidden Side 70420 Záhada na hřbitově - LEGO ostatní - Děti v bavlnce .cz

Lego Hidden Side 70420 Záhada na hřbitově

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Lego Hidden Side 70420 Záhada na hřbitově

Dopřejte svým malým stavitelům vzrušující dobrodružství v rozšířené realitě se sadou LEGO® Hidden Side™ 70420 Záhada na hřbitově. Tato úžasná sada kombinuje sestavitelný LEGO model a aplikaci pro děti, se kterou si užijí plně interaktivní herní zážitek. Stáhni si aplikaci Hidden Side, naskenuj model pomocí telefonu a přiveď stavebnici k životu. Díky průběžným aktualizacím, novým záhadám k řešení, předmětům k nalezení, duchům k chycení a silným šéfům duchů k udolání si děti se sadami LEGO Hidden Side užijí zcela nový herní zážitek! Tento propracovaný model hřbitova nabízí figurky psa a zahradníka, minifigurky holky a kluka, otočnou sochu, hrob, který lze otevřít, a strašidelný strom s pohyblivými pažemi pro spoustu hodin nápaditého hraní.
 


Unikátní model hřbitova nabízí otáčecí sochu na náhrobním kameni, hrob, který můžeš otevřít, a strašidelný strom s pohyblivými pažemi.
Hřbitov měří přes 14 cm na výšku, 32 cm na šířku a 10 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ostatní


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Hidden Side 70420 Záhada na hřbitově ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz