Zobrazit větší

LEGO HARRY POTTER 75946 Maďarský trnoocasý drak: Turnaj tří kouzelníků

5702016368673

A1:H051371 (pro objednávky)

Nové

Dejte svému malému fanouškovi Harryho Pottera™ šanci zažít, jaké to je změřit síly s...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 839 Kč

Více informací:

LEGO HARRY POTTER 75946 Maďarský trnoocasý drak: Turnaj tří kouzelníků - LEGO ostatní - Děti v bavlnce .cz

LEGO HARRY POTTER 75946 Maďarský trnoocasý drak: Turnaj tří kouzelníků

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Dejte svému malému fanouškovi Harryho Pottera™ šanci zažít, jaké to je změřit síly s jedním z nejnebezpečnějších draků v kouzelnickém světě. Sada LEGO® Harry Potter 75946 Maďarský trnoocasý drak: Turnaj tří kouzelníků představuje ideální dárek, který děti vezme na spoustu kouzelných dobrodružství. Děti ve věku od 8 let si zamilují pomáhat Harrymu v soutěži proti studentům z jiných kouzelnických škol, ve které je cílem získat zlaté vejce. Ale to není vše. Musíš porazit i Maďarského trnoocasého draka! S jeho pohyblivými končetinami a křídly bude těžkým soupeřem, na kterého budeš muset použít veškeré své kouzelnické lsti. Součástí stavebnice jsou 4 minifigurky pro přehrávání nikdy nekončících nápaditých dobrodružství.


Součástí jsou 4 nové LEGO® Harry Potter™ minifigurky, které spatří světlo kouzelnického světa v červnu 2019: Harry Potter, Fleur Delacourová, Cedric Diggory a Viktor Krum, každý s vlastní hůlku.
Tato parádní sada ze světa Harryho Pottera obsahuje pohyblivou figurku Maďarského trnoocasého draka s plameny v tlamě a pohyblivými končetinami a křídly, a navíc také sestavitelný otevírací stan pro šampiony, kteří čekají na řadu v turnaji tří kouzelnických škol – s jako ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Všechny postavy mají hůlky a uvnitř stanu je postel, 2 šálky, malá police a lektvar.
V sadě najdeš také Harryho koště Kulový blesk a model skalního prostředí se zlatým vejcem a řetězem pro připojení draka.
Maďarský trnoocasý drak s roztaženými křídly měří přes 7 cm na výšku, 27 cm na délku a 34 cm na šířku.
Stan (zavřený) měří přes 7 cm na výšku, 10 cm na šířku a 7 cm do hloubky.
Stan (otevřený) měří přes 7 cm na výšku, 14 cm na šířku a 5 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ostatní


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO HARRY POTTER 75946 Maďarský trnoocasý drak: Turnaj tří kouzelníků ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz