Zobrazit větší

LEGO HARRY POTTER 75945 Expecto patronum

5702016368468

A1:H051422 (pro objednávky)

Nové

Vezměte své malé fanoušky Harryho Pottera starší 7 let na kouzelné dobrodružství do světa čarodějů,...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 419 Kč

Více informací:

LEGO HARRY POTTER 75945 Expecto patronum - LEGO ostatní - Děti v bavlnce .cz

LEGO HARRY POTTER 75945 Expecto patronum

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Vezměte své malé fanoušky Harryho Pottera starší 7 let na kouzelné dobrodružství do světa čarodějů, mozkomorů a mýtických bytostí se sadou LEGO® Harry Potter 75945 Expecto patronum. Děti si zamilují podrobný model jezera v Zapovězeném lese, kde budou kouzlit zaklínadlo Expecto patronum proti 2 minifigurkám mozkomorů a přivolávat tak Harryho patrona – figurku jelena, která je novinkou pro červen 2019 – aby ochránil Siriuse Blacka. Se 4 minifigurkami a neomezenými možnostmi hraní vykouzlí tato sada ze světa Harryho Pottera úsměv na tváři každého kreativního stavitele.


Obsahuje 4 LEGO® Harry Potter™ minifigurky: 2 mozkomory, Siriuse Blacka a Harryho Pottera, kteří jsou novinkami pro červen 2019.
V této stavebnici najdeš model Zapovězeného lesa s jezerem a 2 sestavitelnými stromy s funkcí kouzlení. Navíc tady najdeš poloprůhlednou třpytivou figurku jelena, která je novinkou pro červen 2019 a lze na ni umístit minifigurku.
Sada nabízí také Harryho hůlku pro kouzlení Expecto patronum – s jako ve filmu Harry Potter™ a vězeň z Azkabanu.
Větší strom měří přes 13 cm na výšku, 8 cm na šířku a 4 cm do hloubky.
Jelen měří přes 7 cm na výšku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ostatní


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO HARRY POTTER 75945 Expecto patronum ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz