Zobrazit větší

Lego Classic 10696 Střední kreativní box LEGO®

5702015357180

A1:H027813 (pro objednávky)

Nové

Tato sada obsahuje kostky LEGO ve 35 různých barvách a byla navržená tak, aby umožňovala stavitelům všech věkových kategorií stavět podle...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 699 Kč

Více informací:

Lego Classic 10696 Střední kreativní box LEGO® - LEGO ostatní - Děti v bavlnce .cz

Lego Classic 10696 Střední kreativní box LEGO®

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Tato sada obsahuje kostky LEGO ve 35 různých barvách a byla navržená tak, aby umožňovala stavitelům všech věkových kategorií stavět podle vlastní fantazie a podněcovala jejich představivost. Okna, oči a množství různých kol nabízí nekonečnou řadu možností a stavění nejrůznějších modelů a vozidel tě bude skutečně bavit. Jedná se o skvělý doplněk jakékoliv stávající sady LEGO.Sada se dodává v praktickém plastovém úložném boxu a obsahuje také několik návodů pro začínající stavitele.
Věk: 4+

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ostatní


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Classic 10696 Střední kreativní box LEGO® ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz