Zobrazit větší

LEGO NINJAGO 70663 Spinjitzu Nya a Wu

5702016367331

A1:H049025 (pro objednávky)

Nové

Zdvojnásob Spinjitzu akci se spinnery 70663 Spinjitzu Nya a Wu od LEGO® NINJAGO®! Tato nindža hračka obsahuje Nyin vodní spinner a...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 431 Kč

Více informací:

LEGO NINJAGO 70663 Spinjitzu Nya a Wu - LEGO NINJAGO - Děti v bavlnce .cz

LEGO NINJAGO 70663 Spinjitzu Nya a Wu

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Zdvojnásob Spinjitzu akci se spinnery 70663 Spinjitzu Nya a Wu od LEGO® NINJAGO®! Tato nindža hračka obsahuje Nyin vodní spinner a Wuův tornádo spinner – novinky chystané na leden 2019 – a 3 přídavné prvky pro útočný, obranný a rychlostní režim. Zkoušej nejrůznější techniky a experimentuj, vytvářej si vlastní výzvy a soupeř se svými kamarády – možnosti jsou nekonečné. Tato kreativní hračka obsahuje minifigurky Nyi a Wua s katanami, a navíc 6 sestavitelných držáků pro přídavné zbraně a další dílky.


Obsahuje minifigurky Nyi a Wua se stříbrnými katanami.
Sada LEGO® NINJAGO® Spinjitzu Nya a Wu obsahuje dva spinnery – novinky chystané na leden 2019 – a 3 přídavné prvky pro útočný, obranný a rychlostní režim.
Nyin přídavný prvek pro útočný režim obsahuje 4 vodní kopí, přídavný prvek pro ochranný režim 4 vodní dílky a prvek pro rychlostní režim 4 hroty.
Wuův přídavný prvek pro útočný režim obsahuje 4 žhavé čajové konvice, přídavný prvek pro ochranný režim 4 světelné dílky a prvek pro rychlostní režim 4 hroty.
Tato LEGO® NINJAGO® Spinjitzu sada obsahuje i 6 sestavitelných držáků pro přídavné zbraně a další dílky.
Vytvářej si vlastní Spinjitzu výzvy a soutěž s touto akcí nabitou LEGO® NINJAGO® stavebnicí se svými kamarády.
Zkombinuj tuto sadu s dalšími LEGO® NINJAGO® stavebnicemi – 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole a 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon – a uspořádej vzrušující Spinjitzu klání.
Předváděj s touto kreativní hračkou od LEGO® NINJAGO® parádní nindža tornádo jako ze seriálu Ninjago.
Každý spinner (bez přídavných prvků) měří přes 4 cm na výšku, 5 cm na délku a 5 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO NINJAGO


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO NINJAGO 70663 Spinjitzu Nya a Wu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz