Zobrazit větší

Lego 70838 \\\„Hrozivý\\\“ vesmírný palác královny Libovůle

A1:H050996 (pro objednávky)

Nové

„Hrozivý“ vesmírný palác královny LibovůleSe sadou 70838 „Hrozivý“...

Více informací:

Výrobce:


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 2 654 Kč

Více informací:

Lego 70838 „Hrozivý“ vesmírný palác královny Libovůle - LEGO NINJAGO - Děti v bavlnce .cz

Lego 70838 „Hrozivý“ vesmírný palác královny Libovůle

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


„Hrozivý“ vesmírný palác královny Libovůle

Se sadou 70838 „Hrozivý“ vesmírný palác královny Libovůle se děti mohou těšit na vesmírná dobrodružství, zatímco si budou hrát s oblíbenými postavami z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2.

Tento barevný LEGO palác obsahuje rotující horní část s otevírací, odnímatelnou raketou pro královnu Libovůli, odnímatelné moduly pro další postavy, bezpečnostní místnost, propracovanou jídelnu a mixážní pult pro kreativní hraní. Jedná se o skvělou stavebnici pro děti a všechny fanoušky filmu LEGO PŘÍBĚH 2, kteří si rádi přehrávají své oblíbené scény a chtějí si vymýšlet vlastní příběhy s minifigurkou, minifigurkou - panenkou a 6 figurkami z kostek.


Počet kostek: 997
Věk: 9+

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO NINJAGO


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego 70838 „Hrozivý“ vesmírný palác královny Libovůle ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz