Zobrazit větší

Lego Minecraft 21155 Creepův důl

5702016370935

A1:H052435 (pro objednávky)

Nové

Lego Minecraft 21155 Creepův důlPřipoj se k Minecraft™ kovářovi ve zlatém dole hluboko v podzemí ve skalnatém a...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 2 299 Kč

Více informací:

Lego Minecraft 21155 Creepův důl - LEGO MINECRAFT - Děti v bavlnce .cz

Lego Minecraft 21155 Creepův důl

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Lego Minecraft 21155 Creepův důl

Připoj se k Minecraft™ kovářovi ve zlatém dole hluboko v podzemí ve skalnatém a pískovcovém prostředí mesa. Kovářovo obydlí zdobí velká socha Creepera a je vybavené kovadlinou, pecí a truhlou s pokladem. Nenech se ale zmást! V dole plném netopýrů číhá spousta nebezpečí! Popadni železný meč a diamantový krumpáč, naskoč do důlního vozíku a vydej se do temného dolu, ve kterém svítí pouze pár pochodní. Odpal kámen pomocí TNT a uvolni trať, přemoz Creepera a pak se ukryj ve vodopádu, ať můžeš přepadnout nic netušícího huska! Ukryj vytěžené zlato do velké sochy Creepera, zatáhni z;a páku a ulož ho přímo do truhly! Připrav se na pořádnou akci s LEGO® Minecraft™.
 


Součástí jsou 3 minifigurky: Steve, Minecraft™ kovář, který vyjde v srpnu 2019, a husk, a navíc figurky Creepera, krávy a netopýra.
Obsahuje důl s tratí, důlním vozíkem a 3 funkcemi exploze; obydlí s velkou sochu Creepera, 2 plakáty Creepera, žebříky, postelí, kovadlinou a pecí; poušť a skalnaté mesa prostředí se 2 cedulemi, kaktusy a zeleninovým záhonem.
Mezi zbraněmi najdeš 2 krumpáče a meč.
Doplňky zahrnují 3 TNT kostky, 2 truhly a 4 dílky zlaté rudy.
Tato sada obsahuje více než 830 dílků.
Důl měří přes 22 cm na výšku, 38 cm na šířku a 22 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO MINECRAFT


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Minecraft 21155 Creepův důl ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

24 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz