Zobrazit větší

Lego Minecraft 21152 Dobrodružství pirátské lodi

5702016370904

A1:H048986 (pro objednávky)

Nové

Postav si pirátskou loď se zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupním můstkem, děly a papouškem....

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 238 Kč

Více informací:

Lego Minecraft 21152 Dobrodružství pirátské lodi - LEGO MINECRAFT - Děti v bavlnce .cz

Lego Minecraft 21152 Dobrodružství pirátské lodi

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Postav si pirátskou loď se zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupním můstkem, děly a papouškem. Tato sada Dobrodružství pirátské lodi od LEGO® Minecraft™ přináší nové prvky a postavy připravované na leden 2019, včetně pirátské minifigurky, delfína a želvy se 2 vajíčky. Umísti zombie na speciální místo pro vystřelovací Minecraft zombie efekt a zažeň nepřátelské moby střelbou z děl. Užij si skutečná pirátská Minecraft dobrodružství s touto stavebnicí LEGO® Minecraft. Jednoduše prohoď jednotlivé modulární části a vytvoř pirátské doupě. Spoj tuto sadu s dalšími stavebnicemi a vytvoř si vlastní svět LEGO Minecraft. Součástí je také minifigurka Alex.


Obsahuje 2 minifigurky: piráta a Alex, a navíc Minecraft™ zombie a novinky chystané na leden 2019 – figurky delfína, papouška a želvy.
Obsahuje sestavitelný ostrova ze světa Minecraft™ a pirátskou loď se střílejícími děly, zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupním můstkem a člunem.
Naloď se na palubu pirátské Minecraft™ lodi. Střílej z děl a odraz nepřátelské moby a chraň želví vajíčka před útokem zombie.
Starej se o roztomilého papouška a nakrm delfína.
Prohoď modulární části lodi a vytvoř Minecraft™ vrak.
Mezi zbraněmi najdeš meč.
Mezi doplňky najdeš mapu, dynamit, vystřelovací základnu, 2 lopaty, truhlu, poklad, pirátskou vlajku, láhev s vodou, pochodeň a kompas.
Popusť uzdu své představivosti – přestavuj sadu a vytvářej další a další modely LEGO® Minecraft™!
Tato sada obsahuje více než 386 dílků.
Měří přes 15 cm na výšku, 23 cm na šířku a 23 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO MINECRAFT


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Minecraft 21152 Dobrodružství pirátské lodi ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

18 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz