Zobrazit větší

LEGO FRIENDS 41378 Mise na záchranu delfínů

5702016370218

A1:H051373 (pro objednávky)

Nové

Nechte svého malého stavitele ponořit se do záchrany delfína a hledání ztraceného pokladu se sadou...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 799 Kč

Více informací:

LEGO FRIENDS 41378 Mise na záchranu delfínů - LEGO FRIENDS - Děti v bavlnce .cz

LEGO FRIENDS 41378 Mise na záchranu delfínů

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Nechte svého malého stavitele ponořit se do záchrany delfína a hledání ztraceného pokladu se sadou LEGO® Friends 41378 Mise na záchranu delfínů. Tato stavebnice dětem umožní vydat se v ponorce Stephanie na podmořskou záchranou misi, jejímž cílem je osvobodit delfína, který uvízl ve vraku lodi. Stěžeň vraku je sklápěcí, takže ho Stephanie může pomocí ruky svého plavidla zvednout a delfína tak uvolnit. Ukrytá truhla s pokladem a látková pirátská mapa k pokladu, která po namočení odhalí informace, zaručí napínavé dobrodružství. Kdo najde poklad první – Stephanie, nebo její protivnice Kacey? Jisté je, že si fanoušci LEGO Friends užijí při hraní spoustu legrace. Stavebnice obsahuje 2 minipanenky a 2 figurky delfínu pro hodiny kreativního hraní.


Součástí jsou 2 minipanenky: Stephanie a Kacey, a navíc 2 figurky delfínů.
Obsahuje ponorku s pozorovací kupolí s výklopným čelním sklem, podvodní skútr, vrak lodi se sklápěcím stěžněm a mini ostrov s pokladem.
Doplňky zahrnují mapu k pokladu, která reaguje na vodu, 2 paruky, 2 potápěčské přilby, korál a dílky mořských tvorů, truhlu s drahokamy, míč, láhev, ploutve, stříkačku, dětskou láhev a nástroj pro uchopování.
Inspirujte svého malého stavitele, aby se vydal na LEGO® záchrannou misi.
Pomozte svému dítěti naučit se, jak pečovat o zvířata s touto kreativní hračkou.
Děti si zamilují přehrávat honičku o to, jestli najde první poklad Stephanie, nebo Kacey.
Mapa k pokladu, která reaguje na vodu, přidá prvek překvapení.
Zkombinuj tuto LEGO® Friends stavebnici se sadami 41376 Mise na záchranu želv, 41380 Záchranné centrum u majáku a 41381 Záchranný člun a užij si ještě více zábavy při pomáhání zvířatům.
Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS k této stavebnici. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory z;a pochodu.
Sady LEGO® Friends podporují kreativní hraní a stavění je s nimi nápadité a zábavné.
Tato stavebnice pro holky a kluky je součástí světa LEGO® Friends, který je plný každodenních hrdinů a vzrušujících reálných scénářů.
Ponorka měří přes 8 cm na výšku, 14 cm na délku a 11 cm na šířku.
Vrak lodě měří přes 13 cm na výšku, 20 cm na délku a 11 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO FRIENDS


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO FRIENDS 41378 Mise na záchranu delfínů ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz