Zobrazit větší

LEGO FRIENDS 41362 Supermarket v městečku Heartlake

5702016370263

A1:H051426 (pro objednávky)

Nové

Je čas na velký nákup se sadou LEGO® 41362 Supermarket v městečku Heartlake. Nechte svou malou stavitelku hrát si s touto...

Více informací:

Výrobce: LEGO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 689 Kč

Více informací:

LEGO FRIENDS 41362 Supermarket v městečku Heartlake - LEGO FRIENDS - Děti v bavlnce .cz

LEGO FRIENDS 41362 Supermarket v městečku Heartlake

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Je čas na velký nákup se sadou LEGO® 41362 Supermarket v městečku Heartlake. Nechte svou malou stavitelku hrát si s touto kreativní stavebnicí na nakupování v supermarketu. Do obchodu může dojet autem. Nákup pak může dát do nákupního košíku a potom ho zaplatit u pokladny. A až bude vše nakoupeno, může vyrazit na zmrzlinu s kamarádkami. Tato LEGO sada 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro předškoláky i starší děti. Obsahuje obchod se zbožím, auto a speciální podložku pro začátečníky, která umožní i začínajícím stavitelům zažít radost ze stavění budov, vozidel a dalších modelů. Součástí je jednoduchý návod na stavění a hraní, který pomůže vaší malé stavitelce porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet její představivost a důvěru ve své stavitelské schopnosti ve známém prostředí LEGO Friends. Tento jednoduchý model obchodu obsahuje také auto, zmrzlinový bar a spoustu dílků potravin pro nekonečně zábavné a kreativní hraní. Součástí sady jsou 2 minipanenky.


LEGO® sady 4+ jsou speciálně navrženy tak, aby byly pro malé stavitele zábavné a snadné a pomáhaly jim rozvíjet důvěru ve vlastní schopnosti skrze jednoduché stavební kroky. Ideální pro seznámení s LEGO stavebnicemi.
Součástí jsou 2 minipanenky: Stephanie a Olivie.
Tato stavebnice obsahuje snadno sestavitelné auto, obchod s kasou a samostatný zmrzlinový bar.
Doplňky zahrnují dětský nákupní vozík, rybu, poháry zmrzliny, croissant, nanuk, mrkev, láhev, jablko, banán, pomerančový džus, mléko, krabici cereálií a dílek účtenky.
Součástí modelu obchodu je speciální podložka pro začátečníky, která malým stavitelkám umožní snadno a rychle ponořit se do světa dobrodružství kamarádek LEGO® Friends.
LEGO® sady 4+ představují dětem svět filmových hrdinů, známých televizních postav a hrdinů všedního dne.
LEGO® sady 4+ bývaly dříve označovány jako LEGO Juniors a jsou kompatibilní se všemi LEGO stavebnicemi.
Ideální vánoční dárek nebo dárek na prázdniny pro kreativní děti a předškoláky.
Tato stavebnice je součástí světa LEGO® Friends, který je plný každodenních hrdinů a vzrušujících reálných scénářů.
Obchod měří přes 9 cm na výšku, 17 cm na šířku a 8 cm do hloubky.
Auto měří přes 4 cm na výšku, 8 cm na délku a 4 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO FRIENDS


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO FRIENDS 41362 Supermarket v městečku Heartlake ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz