Zobrazit větší

Lego Friends 41360 Emma a mobilní veterinární klinika

5702016370249

A1:H049112 (pro objednávky)

Nové

Nechte svého začínajícího veterináře pomáhat zvířatům se sadou 41360 Emma a mobilní...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 239 Kč

Více informací:

Lego Friends 41360 Emma a mobilní veterinární klinika - LEGO FRIENDS - Děti v bavlnce .cz

Lego Friends 41360 Emma a mobilní veterinární klinika

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Nechte svého začínajícího veterináře pomáhat zvířatům se sadou 41360 Emma a mobilní veterinární klinika od LEGO® Friends 4+. Tato veterinářská sada LEGO 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro předškoláky a děti. Obsahuje bezvadnou zvířecí ambulanci se speciální podložkou pro začátečníky, která jim umožní zažít radost z postavení budov, vozidel a dalších modelů. Součástí je také jednoduchý průvodce na stavění a hraní, který pomůže vašemu malému milovníkovi zvířat porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet jejich představivost a důvěru ve své stavitelské schopnosti ve známém prostředí LEGO Friends. Tato jednoduchá veterinářská sada LEGO pro děti nabízí dílky a modely z veterinářského prostředí, jako je postel pro ošetření nemocného mazlíčka, stříkačka, kartáč, psí kost a dětská lahvička pro nekonečné hodiny hraní, a navíc minifigurku LEGO Friends Emmy a mini mopse.


Sady LEGO® 4+ jsou speciálně navrženy tak, aby byly pro malé stavitele zábavné a snadné a pomohly jim rozvíjet důvěru v jejich schopnosti skrze jednoduché stavební kroky. Ideální pro seznámení s LEGO stavebnicemi.
Tato LEGO® Friends veterinární klinika obsahuje minifigurku Emmy, a navíc minifigurku pejska.
Tato stavebnice obsahuje veterinářskou dodávku a oddělené ošetřovací lehátko.
Mezi doplňky najdete lampu, kartáč, stříkačku, psí kost, misku a láhev na krmení.
LEGO® 4+ seznámí vaše dítě se světem filmových hrdinů, TV postav a hrdinů všedního dne.
Sady LEGO® 4+ bývaly dříve označovány jako LEGO Juniors a jsou kompatibilní se všemi LEGO stavebnicemi pro kreativní stavění.
Tato sada představujte ideální dárek pro předškoláky a děti.
Měří přes 4 cm na výšku, 9 cm na délku a 5 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO FRIENDS


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Friends 41360 Emma a mobilní veterinární klinika ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz