Zobrazit větší

LEGO DUPLO 10906 Tropický ostrov

5702016371017

A1:H051382 (pro objednávky)

Nové

Podpořte emoční vývoj a rozvoj jemné motoriky svého batolete se sadou LEGO® DUPLO® Město 10906 Tropický...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 1 470 Kč

Více informací:

LEGO DUPLO 10906 Tropický ostrov - LEGO DUPLO - Děti v bavlnce .cz

LEGO DUPLO 10906 Tropický ostrov

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Podpořte emoční vývoj a rozvoj jemné motoriky svého batolete se sadou LEGO® DUPLO® Město 10906 Tropický ostrov. Objevujte svět zvířat během dobrodružství v džungli s pomocí kreativního hraní a zábavných funkcí! Součástí stavebnice je kladka, pomocí které můžete zvedat zásoby k domku na stromě. Také se dá otáčet mostem a hýbat s liánou, aby se na ní mohla houpat opice. Se spoustou pestrobarevných LEGO® DUPLO® zvířátek, pečovatelem, cestovatelem a jeho synem si v této velké a pestré DUPLO stavebnici váš předškolák může přehrávat nespočet příběhů a učit se o spoustě nových věcech.


LEGO® DUPLO® sada se zvířátky, která obsahuje tři DUPLO postavy: pečovatele, cestovatele a dítě, a navíc 6 figurek zvířat: dospělého slona a mládě, dospělého tygra a mládě, opici a tukana.
Tato zábavná vzdělávací stavebnice pro batolata obsahuje také domek na stromě v džungli s kladkovým systémem, dům pečovatele a otáčecí most.
Dílky doplňků zahrnují fotoaparát, banány, ananas a řadu rostlin z džungle.
Dům na stromě měří přes 27 cm na výšku, 26 cm na šířku a 12 cm do hloubky.
Dům pečovatele měří přes 19 cm na výšku, 13 cm na šířku a 10 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO DUPLO


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO DUPLO 10906 Tropický ostrov ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz