Zobrazit větší

Lego Duplo 10899 Zámek z Ledového království

5702016367614

A1:H052446 (pro objednávky)

Nové

Lego Duplo 10899 Zámek z Ledového královstvíPřipojte se k Else, Anně a Olafovi v ledovém zámku,...

Více informací:

Výrobce: LEGO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 209 Kč

Více informací:

Lego Duplo 10899 Zámek z Ledového království - LEGO DUPLO - Děti v bavlnce .cz

Lego Duplo 10899 Zámek z Ledového království

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Lego Duplo 10899 Zámek z Ledového království

Připojte se k Else, Anně a Olafovi v ledovém zámku, užívejte si nápadité hraní a prožívejte vývojové milníky společně se svým předškolákem. Hraní s oblíbenými postavami z Ledového království od Disneyho u vašich batolat podpoří rozvoj řeči a jemných motorických dovedností a také sociální a emoční uvědomění. Popovídejte si o tom, jaký vztah má Elsa se sestrou Annou. Užívejte si tvořivou zábavu se sněhulákem Olafem. Pomocí vícebarevné světelné kostky můžete stisknutím tlačítka rozsvítit zámek a ponořit se do přehrávání scének a vymýšlení vlastních příběhů s vaším malým stavitelem v pohádkovém prostředí.
 


Součástí jsou 3 LEGO® DUPLO® figurky: Anna, Elsa a Olaf.
Tato stavebnice inspirovaná Disneyho Ledovým královstvím obsahuje také saně, stůl, židle a vybavení kuchyně. Vícebarevná světelná kostka jednoduchým stisknutím rozsvítí zámek.
Pomozte svému dítěti naučit se základní stavební dovednosti a rozvíjet jemnou motoriku při stavění a nikdy nekončícím kreativním hraní.
Tato stavebnice pro batolata podporuje hraní rolí a příběhů, které pomohou rozvíjet řeč a sociální a emočních dovednosti.
Ledový zámek od Disneyho měří přes 28 cm na výšku, 19 cm na šířku a 16 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO DUPLO


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Duplo 10899 Zámek z Ledového království ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz