Zobrazit větší

LEGO DUPLO 10889 Mickeyho prázdninový dům

5702016367515

A1:H051376 (pro objednávky)

Nové

Vyrazte na dobrodružství se sadou LEGO® DUPLO® l Disney 10889 Mickeyho prázdninový dům a užijte si tvůrčí...

Více informací:

Výrobce: LEGO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 309 Kč

Více informací:

LEGO DUPLO 10889 Mickeyho prázdninový dům - LEGO DUPLO - Děti v bavlnce .cz

LEGO DUPLO 10889 Mickeyho prázdninový dům

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Vyrazte na dobrodružství se sadou LEGO® DUPLO® l Disney 10889 Mickeyho prázdninový dům a užijte si tvůrčí hraní s Myšákem Mickeym a jeho kamarády. V létě, když otočíte střechu na červenou stranu, si předškoláci užijí spoustu zábavy při zalévání květin s Myškou Minnie, létání v letadle s Goofym a popíjení čaje u zahradního stolku. Pak otočte střechu na sněhově bílou stranu a váš malý stavitel se rázem ocitne na zimním dobrodružství. Bude moct jít sáňkovat s Myšákem Mickeym a popíjet teplý čaj u krbu. Snadno manipulovatelné kostky pomáhají dětem rozvíjet jak sociální a emoční, tak stavitelské dovednosti a jemnou motoriku. Tato stavebnice s Myšákem Mickeym a Myškou Minnie obsahuje 4 DUPLO figurky a také nabízí spoustu způsobů, jak si hrát, učit se a sdílet krásné okamžiky společně s vaším nejmenším.


V této vzdělávací stavebnici s Myšákem Mickeym a Myškou Minnie od Disneyho najdete i saně, na kterých mohou postavičky jezdit.
Součástí sady jsou 4 LEGO® DUPLO® figurky: Myšák Mickey, Myška Minnie, Goofy a Pluto.
Oboustranná střecha umožní dětem prožívat dobrodružství v létě i v zimě.
Pomozte svému dítěti naučit se základní stavební dovednosti a rozvíjet jemnou motoriku při stavění a nikdy nekončícím kreativním hraní.
Tato stavebnice pro batolata podněcuje k přehrávání příběhů a hraní rolí, což vašemu dítěti pomůže v rozvoji řeči a sociálních a emočních dovedností.
Mickeyho dům měří přes 25 cm na výšku, 19 cm na šířku a 13 cm do hloubky
Letadlo měří přes 7 cm na výšku, 15 cm na délku a 15 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO DUPLO


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO DUPLO 10889 Mickeyho prázdninový dům ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz