Zobrazit větší

LEGO CREATOR 31097 Zverimex s kavárnou

5702016367911

A1:H051428 (pro objednávky)

Nové

Děti si užijí kreativní zábavu se stavebnicí 3 v 1 LEGO® Creator 31097 Zverimex s kavárnou, která...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 2 299 Kč

Více informací:

LEGO CREATOR 31097 Zverimex s kavárnou - LEGO CREATOR - Děti v bavlnce .cz

LEGO CREATOR 31097 Zverimex s kavárnou

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Děti si užijí kreativní zábavu se stavebnicí 3 v 1 LEGO® Creator 31097 Zverimex s kavárnou, která nabízí dvoupodlažní budovu s kavárnou v přízemí, kuchyní v patře a terasou na střeše, a k tomu navíc třípatrový dům se zverimexem, bytem a střešní terasou. V barevném domě tě čeká propracovaný interiér se zvířátky z kostek, jako je pes, tukan nebo myš. Ideální sada pro hodiny kreativního stavění. Sady Creator 3 v 1 ti nabízí tři různé stavitelské a herní zážitky. Postav si zverimex a kavárnu a až budeš chtít zažít něco nového, přeskládej je na několikapatrovou banku nebo trh s tramvají. Součástí sady jsou 3 minifigurky, které jsou připravené na spoustu zábavy a dobrodružství v centru města.


Vychutnej si 3 různé stavitelské zážitky s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav si zverimex a kavárnu a až budeš chtít zažít něco nového, přeskládej je na několikapatrovou banku nebo trh s tramvají.
Součástí sady jsou 3 minifigurky, které se už těší na spoustu zábavy a dobrodružství v centru města.
Zverimex a kavárna mají barevné fasády s ozdobnými prvky, a navíc dekorativní ceduli kavárny, velká okna a venkovní prostor s květinami, bankomatem, chodníkem, semaforem a požárním hydrantem.
Ve dvoupatrové budově najdeš přízemní kavárnu s detailním interiérem a vnitřním i venkovním posezením. V horním patře je kuchyně s troubou a balkonem, na střeše je pak terasa s květinami.
V přízemí třípatrové budovy sídlí zverimex s detailním interiérem, akváriem a figurkami psa, tukana a myši. V prostředním patře je byt s televizí a pohovkou. V nejvyšším patře najdeš ložnici s postelí a telefonním stolkem. Na střeše je terasa se solárním panelem.
Součástí sady je i sestavitelný stánek s párky v rohlíku, který je vybaven velkou cedulí, lahví omáčky a párkem v rohlíku.
Díky modulárnímu systému LEGO® Creator můžeš dům přestavovat snadno a přesně podle svých představ.
Zverimex a kavárna měří přes 25 cm na výšku, 20 cm na šířku a 22 cm do hloubky.
Banka měří přes 28 cm na výšku, 12 cm na šířku a 12 cm do hloubky.
Tržiště měří přes 12 cm na výšku, 29 cm na šířku a 12 cm do hloubky.
Tramvaj měří přes 11 cm na výšku, 11 cm na délku a 3 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CREATOR


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO CREATOR 31097 Zverimex s kavárnou ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz