Zobrazit větší

LEGO CREATOR 31093 Říční hausbót

5702016367874

A1:H048988 (pro objednávky)

Nové

Vypluj na palubě útulného 31093 Říčního hausbótu od LEGO® Creator 3 v 1. Tento pozoruhodný model domku na...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 721 Kč

Více informací:

LEGO CREATOR 31093 Říční hausbót - LEGO CREATOR - Děti v bavlnce .cz

LEGO CREATOR 31093 Říční hausbót

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Vypluj na palubě útulného 31093 Říčního hausbótu od LEGO® Creator 3 v 1. Tento pozoruhodný model domku na vodě nabízí celou řadu zábavných funkcí, včetně propracované terasy s otáčecí židlí, pracovním stolem a přimontovaným rybářským prutem. Zároveň ho můžeš otevřít pro snadný přístup k propracovanému interiéru kabiny s židlí, postelí, televizí, lampou a kuchyní. Sady Creator 3 v 1 ti nabízí 3 různé stavitelské a herní zážitky. Postav tuto loď a přestav ji na klasický model hydroplánu nebo si užívej dobrodružství u vody v rybářské vesnici s molem, kavárnou a rybářskou lodí. Hausbót obsahuje 2 minifigurky připravené na dobrodružství, a k tomu navíc figurky ptáka, pelikána a krokodýla z kostek.


Vychutnej si 3 stavební příležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav říční hausbót a přestav ho na hydroplán s přístavem a krabem nebo na rybářskou vesnici s molem, kavárnou a rybářskou lodí.
Říční hausbót nabízí propracovanou kabinu s židlí, postelí, televizí, lampou a kuchyňskou linkou, a k tomu navíc propracovanou terasu se 2 markýzami, otáčecí židlí, pracovním stolem, přimontovaným rybářským prutem a 4 lampami.
Obsahuje 2 minifigurky: rybáře a dívku, kteří jsou připraveni na dobrodružství, a k tomu navíc figurky ptáka, pelikána a krokodýla z kostek.
Vydej se z;a zábavou a dobrodružstvím na palubě říčního hausbótu s exotickými LEGO® zvířaty!
Mezi doplňky patří fotoaparát, 3 záchranné kruhy a 2 ryby.
Říční hausbót měří přes 10 cm na výšku, 17 cm na délku a 8 cm na šířku.
Hydroplán měří přes 10 cm na výšku, 17 cm na délku a 8 cm na šířku.
Rybářská vesnice měří přes 12 cm na výšku, 27 cm na šířku a 17 cm do hloubky.
Člun měří přes 7 cm na výšku, 17 cm na délku a 6 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CREATOR


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO CREATOR 31093 Říční hausbót ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz